Приєднатися користувачу

Звертаємо вашу увагу, що користування сервісом е-ТТН відбувається тільки через провайдерів ЕДО.

Для того, щоб почати користуватись е-ТТН, вам потрібно:

  1. Обрати провайдера зі списку. Зверніть увагу, що кожен провайдер може надавати різний перелік послуг та функціонал. Тому оберіть того, який найбільше підходить вашому запиту.
  2. Підключитись до сервісу обраного провайдера (це може бути через web-інтерфейс або інтеграцію по API). Провайдер зможе відповісти на всі ваші питання стосовно підключення та подальшої інтеграції.
  3. Доопрацювати ваші бізнес-процеси для зручного використання е-ТТН.

Для спрощення вибору провайдера ЕДО, зверніть увагу на такі питання:

– які бізнес-процеси необхідно змінити у вашій компанії для переходу на е-ТТН  (прямі постачання, внутрішні перевезення, крос-докінг тощо);

– який тип доступу до сервісів провайдера ЕДО вам більше підходить (web-інтерфейс або інтеграція з обліковою системою по API) 

– чи може провайдер забезпечити для вас необхідний функціонал (для прискорення проведення бухгалтерських операцій, закриття поставки та отримання оплати за товар/послугу, отримання інформації про кількісні і/або якісні розбіжності при прийманні тощо);

– яким чином провайдер зможе забезпечити просту та зручну роботу для ваших працівників (комірників, водіїв, бухгалтерів тощо).