Запрошуємо представників бізнесу на черговий вебінар для обговорення питань із впровадження е-ТТН

Дата публікації: 17.03.2023

22 березня о 10:00 відбудеться вебінар для опрацювання чергового блоку питань від бізнес-спільноти щодо впровадження е-ТТН. Захід  відбудеться за ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та за підтримки Інституту аналітики та адвокації.

Захід проходить з метою надати відповіді на запитання щодо впровадження електронних товарно-транспортних накладних та створити майданчик для обміну досвідом тестування і використання е-ТТН.

Спікерами зустрічі стануть:

  • Анатолій Комірний – заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.
  • Антон Зінченко – керівник проєктів у сфері цифровізації Інституту аналітики та адвокації.
  • Руслана Тилевна – директорка департаменту бізнес-аналізу компанії ПТАХ.
  • Дмитро Гончаров – продакт-менеджер компанії EDIN.

Якщо у вашої компанії є запитання щодо функціонування та переходу на е-ТТН, ви можете залишити їх тут. Під час вебінару спікери нададуть відповіді на запитання з таблиці.

Приєднатися до онлайн-трансляції заходу можна за посиланням.

Ознайомитися з попередніми вебінарами можна тут і тут.

Впровадження системи е-TTН здійснюється у партнерстві Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» та за участі ГО «Інститут аналітики та адвокації», яка на період реалізації проєкту є адміністратором системи е-TTН.