Взаємодія провайдера і бізнесу у впровадженні е-ТТН: досвід АТБ і EDIN

Дата публікації: 02.06.2023

В останні роки цифровізація процесів стає невід’ємною частиною діяльності і розвитку українських компаній. Впровадження електронної товарно-транспортної (е-ТТН) є одним з проєктів, що допомагає оптимізувати бізнес-процеси та економити час і зусилля, пов’язані з роботою з паперовою документацією.

Уже сьогодні компанії можуть починати співпрацю з одним із провайдером ЕДО та впровадити е-ТТН у свою діяльність. 

Досвідом роботи з провайдером EDIN щодо переходу на е-ТТН поділилася компанія «АТБ-Маркет» в інтерв’ю для Latifundist. Результатом співпраці стала мінімізація паперової документації, швидкий обмін даними та покращення якості послуг. 

Як зазначає, начальник відділу інновацій «АТБ-Маркет» Володимир Рябченко: «Варто розуміти, що перейти на е-ТТН без допомоги провайдера ЕДО не вдасться. Кожній компанії, що має справу з вантажними перевезеннями, варто обрати провайдера ЕДО для роботи або ж, як в нашому випадку, переконатися, що ваш провайдер вже працює над цим проєктом».

Детальніше про спільну роботу АТБ і EDIN щодо переходу на е-ТТН читайте за посиланням.

Впровадження системи е-TTН здійснюється Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури за підтримки Міністерства цифрової трансформації та USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» та за участі ГО «Інститут аналітики та адвокації», яка на період реалізації проєкту є адміністратором системи е-TTН.