Відбувся черговий вебінар для опрацювання запитань бізнесу щодо впровадження е-ТТН

Дата публікації: 22.03.2023

Захід відбувся 22 березня за ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.  У ході вебінару учасники отримали відповіді на запитання, які виникають у них через перехід на обов’язкове використання е-ТТН вже з 1 серпня цього року. Запитання для обговорення попередньо були зібрані та опрацьовані фахівціями Міністерства та Інституту аналітики та адвокації, які спільно працюють над цим проєктом. 

Експертні відповіді на запитання надавали:

– Анатолій Комірний – заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

– Антон Зінченко – керівник проєктів у сфері цифровізації Інституту аналітики та адвокації.

– Руслана Тилевна – директорка департаменту бізнес-аналізу компанії ПТАХ.

– Станіслав Кашуба – керівник проєкту еТТН в EDIN.

У ході заходу було опрацьовано запитання, що стосуються:

  • оформлення та підписання е-ТТН;
  • бухгалтерського та податкового обліку, інтеграції з обліковими системами;
  • випадків, коли оформлювати е-ТТН не потрібно;
  • збірних перевезень.

Дивіться запис вебінару за посиланням.

Нагадуємо, що в рамках реалізації проєкту щодо впровадження електронної товарно-транспортної накладної в Україні було розроблено сайт, де можна знайти базову інформацію про особливості функціонування системи е-ТТН. Так, у блоці “Детальніше про проєкт” для ознайомлення запропоновано презентацію, що містить інформацію, зокрема, про нормативну базу проєкту та схему функціонування системи е-ТТН.

Рекомендуємо компаніям, які тільки починають працювати з е-ТТН, ретельно ознайомитися з даною інформацією, а також зі змістом попередніх вебінарів, записи яких можна переглянути за посиланнями – Частина 1 і Частина 2.

Слідкувати за проєктом та анонсами наступних вебінарів з бізнесом також можна  в Телеграм-каналі “е-ТТН в Україні”.

Якщо у вас залишилися запитання щодо впровадження е-ТТН, залишайте їх за посиланням. Експерти опрацюють їх та нададуть відповіді під час наступних зустрічей.

Впровадження системи е-TTН здійснюється Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» та за участі ГО «Інститут аналітики та адвокації», яка на період реалізації проєкту є адміністратором системи е-TTН.