Відбулася зустріч з провайдерами ЕДО щодо реалізації проєкту з впровадження е-ТТН

Дата публікації: 07.07.2023

Вчора, 6 липня, відбулася зустріч з провайдерами електронного документообігу (ЕДО) щодо поточного стану проєкту з впровадження е-ТТН. Захід відбувся за ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури та за підтримки ГО “Інститут аналітики та адвокації”.

Експертами заходу стали:

  • Анатолій Комірний – заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.
  • Антон Зінченко – керівник проєктів у сфері цифровізації ГО “Інститут аналітики та адвокації”.

Анатолій Комірний поінформував учасників заходу про поточний статус проєкту, зокрема щодо питання обов’язковості е-ТТН, наступних етапів тестування провайдерів та нормативного врегулювання використання е-ТТН.

Під час зустрічі представники провайдерів ЕДО мали змогу поставити свої запитання та отримати відповіді від експертів.

Впровадження системи е-TTН здійснюється у партнерстві Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» та за участі ГО «Інститут аналітики та адвокації», яка на період реалізації проєкту є адміністратором системи е-ТTН.