Відбулася зустріч з бізнесом щодо старту експериментального проєкту з впровадження е-ТТН

Дата публікації: 06.06.2024

6 червня Анатолій Комірний, заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, зустрівся з бізнесом, щоб обговорити ключові питання щодо імплементації е-ТТН в Україні. Нагадаємо, що 30 травня Кабмін прийняв постанову про впровадження експериментального проєкту з впровадження е-ТТН в Україні

Анатолій Комірний зазначив, що на даному етапі, за ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України розробляється проєкт Порядку функціонування Системи е-ТТН. Документ визначить технічного адміністратора проєкту, порядок приєднання Провайдерів ЕДО та порядок взаємодії між учасниками проєкту. Також команда експертів буде працювати над розробкою технічних вимог для модернізації Системи е-ТТН за результатами запитів зібраних під час попереднього етапу. Мова йде про розширення функціоналу е-ТТН та коригуючих актів, оновлення специфікацій е-ТТН та коригуючих актів відповідно до змін та оновлень у стандарті UN/CEFACT.

Також учасники зустрічі обговорили питання спецформ, підключення до тестового середовища, використання електронних та паперових форм ТТН.

Систему е-TTН впроваджує Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України завдяки проєкту «Підтримка цифрової трансформації» за підтримки USAID і UK Dev. Партнер у реалізації проєкту – ГО “Інститут аналітики та адвокації”.