Робоча зустріч для опрацювання питань бізнесу щодо впровадження е-ТТН – 15 лютого о 10:00

Дата публікації: 07.02.2023

15 лютого о 10:00 за ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та на запит представників бізнесу відбудеться онлайн-зустріч з членами бізнес-асоціацій щодо впровадження е-ТТН.

Ціль зустрічі – надати відповіді на питання бізнесу щодо впровадження електронної ТТН та створити майданчик для обміну досвідом тестування і використання е-ТТН.

Спікерами зустрічі стануть:

  • Анатолій Комірний – заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.
  • Антон Зінченко – керівник проєктів у сфері цифровізації Інституту аналітики та адвокації.

Нагадуємо, що до 13 лютого за посиланням ви можете залишити запитання, які виникли у вашої компанії щодо впровадження е-ТТН.  Питання із запропонованого переліку будуть обговорені у ході зустрічі.

Приєднатися до онлайн-трансляції заходу можна за посиланням.

Впровадження системи е-TTН здійснюється у партнерстві Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» та за участі ГО «Інститут аналітики та адвокації», яка на період реалізації проєкту є адміністратором системи е-TTН.