“Процес упровадження e-CMR в Україні істотно спрощується завдяки початку використання е-ТТН”, – Анатолій Комірний для MINTRANS

Дата публікації: 05.01.2022

У червні 2020 року Верховна Рада, за ініціативи Мінінфраструктури, ухвалила Закон «Про приєднання України до Додаткового протоколу до Конвенції про договір міжнародного автомобільного перевезення вантажів (КДПВ) про електронну накладну», згідно з яким Україна приєдналася до країн, які взяли на себе зобов’язання щодо розробки та імплементації e-CMR.

Нині процес упровадження e-CMR в Україні істотно спрощується завдяки початку використання е-ТТН як базису для пілотного проєкту e-CMR.

Про те, на якому етапі зараз знаходиться впровадження Системи е-ТТН та про перспективи і плани діджиталізації транспортних документів для MINTRANS розповів заступник міністра інфраструктури України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Анатолій Комірний.

Деталі за посиланням

Зазначимо, що на період пілоту команда ГО “Інститут аналітики та адвокації” є адміністратором системи е-TTН.

Впровадження системи е-TTН здійснюється за підтримки USAID/UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.