Продовжуємо відповідати на запитання представників бізнесу на вебінар щодо впровадження е-ТТН

Дата публікації: 21.02.2023

1 березня о 10:00 відбудеться черговий вебінар для опрацювання запитань бізнесу щодо впровадження е-ТТН. Захід пройде за ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та на запит представників бізнесу.  

Ціль вебінару – надати відповіді на запитання бізнесу щодо впровадження електронних товарно-транспортних накладних та створити майданчик для обміну досвідом тестування і використання е-ТТН.

Спікерами зустрічі стануть:

  • Анатолій Комірний – заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.
  • Антон Зінченко – керівник проєктів у сфері цифровізації Інституту аналітики та адвокації.

Якщо у вашої компанії є запитання щодо функціонування та переходу на е-ТТН, ви можете залишити їх тут. Під час вебінару спікери нададуть відповіді на запитання з таблиці.

Приєднатися до онлайн-трансляції заходу можна за посиланням

Запис попереднього вебінару, що відбувся 15 лютого, можна переглянути за посиланням.

Впровадження системи е-TTН здійснюється у партнерстві Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» та за участі ГО «Інститут аналітики та адвокації», яка на період реалізації проєкту є адміністратором системи е-TTН.