27 січня о 10:00 – Онлайн-зустріч з представниками бізнес-асоціацій щодо впровадження е-ТТН

Дата публікації: 26.01.2023

27 січня о 10:00 за ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України відбудеться онлайн-зустріч з представниками бізнес-асоціацій щодо впровадження е-ТТН.

Спікерами зустрічі стануть:

  • Мустафа Найєм – заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України. 
  • Анатолій Комірний – заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.
  • Артем Михайлюк – радник Віце-прем’єр-міністра – Міністра цифрової трансформації.
  • Анастас Бойко – керівник напряму електронних сервісів і відкритих даних USAID / UK aid проєкту “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS.
  • Антон Зінченко – керівник проєктів у сфері цифровізації Інституту аналітики та адвокації.

У ході зустрічі буде повідомлено про стан роботи над проєктом, реалізацію наступних етапів та процес й умови переходу на обов’язкове використання е-ТТН для вантажних перевезень автомобільним транспортом для всіх груп товарів уже цього року.

Приєднатися до онлайн-трансляції можна за посиланням.

Впровадження системи е-TTН здійснюється у партнерстві Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» та за участі ГО «Інститут аналітики та адвокації», яка на період реалізації проєкту є адміністратором системи е-TTН.