15 лютого відбувся вебінар для опрацювання питань бізнесу щодо впровадження е-ТТН

Дата публікації: 15.02.2023

Захід відбувся за ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України. Головне завдання вебінару – надати відповіді на запитання від представників бізнесу, які виникають у них через перехід на обов’язкове використання е-ТТН вже з 1 серпня цього року.

Заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Анатолій Комірний коротко нагадав бізнесу про поточний стан реалізації проєкту з впровадження е-ТТН. З головного: 

  • триває приймання системи е-ТТН на баланс Міністерства відновлення;
  • триває робота над цифровізацією спеціальних форм для окремих груп товарів
  • створюється законодавча база для цифровізації товарно-транспортних накладних.

До відповідей на запитання від бізнесу також долучився керівник проєктів у сфері цифровізації Інституту аналітики та адвокації Антон Зінченко і представники провайдерів ЕДО, які успішно пройшли тестування щодо взаємодії з Системою е-ТТН – директорка департаменту бізнес-аналізу провайдера ПТАХ Руслана Тилевна та продакт-менеджер провайдера EDIN Дмитро Гончаров.

У ході вебінару експерти дали відповіді на запитання, що стосуються:

  • впровадження е-ТТН (важливі питання щодо функціонування, що робити за відсутності інтернету та повного блекауту);
  • вартості використання е-ТТН;
  • особливостей складання е-ТТН (різні кейси, роль водія та експедитора);
  • коригуючих документів;
  • спеціальних форм та підакцизної групи товарів;
  • інтероперабельності Системи е-ТТН.

  Більш детально можна ознайомитися за посиланням.

Проведення наступного вебінару для відповідей на запитання бізнесу заплановано за 2 тижні. Слідкуйте за актуальними анонсами на Телеграм-каналі проєкту “е-ТТН в Україні”. Якщо ви маєте запитання щодо впровадження е-ТТН, залишайте їх за посиланням. Експерти опрацюють їх та нададуть відповіді на наступних вебінарах.

Презентація MIU 15.02.2023. доступна за посиланням.

Впровадження системи е-TTН здійснюється Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» та за участі ГО «Інститут аналітики та адвокації», яка на період реалізації проєкту є адміністратором системи е-TTН.