Наказ Міністерства інфраструктури України від 07.05.2020р. №301 «Про затвердження Порядку реалізації експериментального проекту щодо впровадження електронного документообігу електронної товарно-транспортної накладної»

Порядку реалізації експериментального проекту щодо впровадження електронного документообігу електронної товарно-транспортної накладної встановлює процедуру впровадження та умови функціонування електронного документообігу і реєстрації товарно-транспортної накладної в електронній формі в системі електронного документообігу е-ТТН та регулює відносини, що виникають під час реалізації експериментального проекту.

Зокрема, встановлено, що:
– адміністратор Системи – громадська організація “Інститут аналітики та адвокації”, яка є уповноваженою організацією, що володіє серверною частиною у складі центральної бази даних і вебсервісів та зобов’язується передати в повному обсязі виключні майнові авторські права на неї в державну власність після завершення реалізації експериментального проекту.

– система електронного документообігу е-ТТН – програмний комплекс, оснащений механізмами безпеки та захисту інформації від її втрати, неправильного використання і змін, який призначений для автоматизації реєстрації та обліку е-ТТН в центральній базі даних, що функціонує з апаратно-програмним комплексом та кабінетом інспектора за допомогою API.

Крім того, Наказом встановлюються права та обов’язки оператора Провайдера та адміністратора Системи та закріплюється порядок реєстрації та обміну е-ТТН в системі електронного документообігу.

Детальніше